We kijken al weer uit naar al die mooie feesten, releases en dj-sets van 2016, maar niet voordat we nog even de mooie muzikale oogst van afgelopen jaar knuffelen. Our House vroeg 6 dj’s – actief door heel Brabant en in diverse stijlen – naar hun favoriete tracks van 2015. In deel 3: TESSLER uit Tilburg. Hij selecteerde een vijftal niet-alledaagse releases, variërend van luister-elektronica tot diepe house en techno.
Grum – Sunday Blue Sky
I Break Horses – Faith (The Field remix)
“Stevige track die je meeneemt in een donker verhaal wat zonder eind lijkt te zijn. Een paar onverwachte elementen die super werken op de dansvloer.”
https://www.youtube.com/watch?v=XFGU4b2PR9E
In Aeternam Vale – Valium Water (In The Dark Again 02)
“Hypnotiserende track die erg goed werkt op de dansvloer. Laat deze plaat zijn hele verhaal uitvertellen voordat je ‘m doormixt naar een volgende track!”
https://www.youtube.com/watch?v=6erObnw1_fY
Duty Kid – Arvéschida
“Prachtig trompetspel door Mario Massa in deze euforische plaat. Een plaat om prime-time in je set te draaien, maar je moet deze wel brengen. Een flinke beukplaat erna doet wonderen!”
Drvg Cvltvre – New Earth Army
“Beukplaat eerste klas! Dit zijn de tracks waar ik vaak lang naar moet zoeken: platen die simpel, pakkend, stevig maar niet plat zijn. En dan komt er later in de track nog een ijzersterke melodielijn in die iedereen op de dansvloer naar het einde van de plaat ‘draagt’.”
https://www.youtube.com/watch?v=OhVmQVAMRX0
Volgende gigs van TESSLER: