De 15e verjaardag van Decibel outdoor had niet beter kunnen zijn. Na de vele regen van vorig jaar, werden de tienduizenden bezoekers en organisator b2s getrakteerd op zon, een dubbele regenboog en bovenal een geweldige sfeer.Â
Partypeople konden op de 15e editie van Decibel outdoor losgaan op maar liefst 15 stages. De bekende concepten van b2s kwamen ook dit jaar weer terug op het megafestival.
Stages
De mainstage, Loudness, Euphoria, Darkness4life (uptempo en industrial), Hardcore4life, Pussy lounge, back2school, 1992 is 4 You!, UP!, remember, Refuse, Drop The Bass, Extreme Loudness (was nieuw) en de Desperados Crazy Town: de keuze was reuze en er was voor ieder wat wils.
Voor huisstuiterbal Bart Elzendoor een ware ‘Paradise City’, schreef hij eerder. Hieronder wat fijne plaatjes, van ‘Paradise City’ is niets gelogen toch?
Nieuw was dit jaar dus Extreme Loudness, een Mekka voor de liefhebbers van raw hardstyle. Extreem was het 100%, hard ging het zonder meer.
De 2e mainstage van Decibel outdoor is al jaren Pussy lounge. Opnieuw was hier niets te gek. Alles kan, alles mag.