vrijdag, december 8, 2023

In Beeld: Karma Outdoor 2018

-

Home » Funk » In Beeld: Karma Outdoor 2018

Voor de liefhebbers van de hardere klassiekers en de feestfreaks van nu vierde Bad Ass Events afgelopen weekend het Festival Karma Outdoor in Eindhoven. Aan paviljoen De IJzeren Man mochten bezoekers zich vastbijten in sets van bijvoorbeeld Isaac, Promo, The Viper, Ruffneck, Pat B en nog veel meer.

Het festival – in trailer en decoratie een weinig subtiele knipoog naar Stephen King’s iconsche clown Pennywise- verdeelde zich zaterdag over twee podia. Geniet hieronder nog even na van het uitverkochte Karma Outdoor met foto’s van Max Kneefel.

Op 13 oktober is Karma weer terug, deze keer in Culemborg voor een nieuwe editie van ‘Karma meets Oldschool Gangsters’. De line-up volgt binnenkort, tickets zijn hier al verkrijgbaar.

Karma Outdoor

Karma Outdoor

Meld je aan voor de nieuwsbrief

en krijg elke week het laatste dancenieuws rechtstreeks in je mailbox!

Je kan je op ieder moment afmelden voor de nieuwsbrief door op de link onderaan de nieuwsbrief te klikken.
We gebruiken Mailchimp als ons e-mailmarketingplatform. Wanneer je op Subscribe drukt ga je er mee akkoord dat je informatie met Mailchimp wordt gedeeld.
Redactie
Redactiehttp://tioh.nl/
Redactie-account van TIOH, gebruikt voor algemene items of incidentele gastbijdragen. De naam van de schrijver vind je dan bovenaan het artikel.

Gerelateerd

Maandag in Effenaar: Debat van de Nacht met o.a. TIOH, Nachtburgemeesters en raadsleden

Maandag 14 maart is in de Effenaar in Eindhoven het Debat van de Nacht. Een gratis toegankelijk initiatief van...

Feest van 30 uur in nieuwe Eindhovense club HAVEN

De nieuwe Eindhovense club HAVEN heeft niets met rustig vaarwater. In het paasweekend pakt het groots uit, met een...