Onlangs liet organisator XXL Events het tegenover ons al doorschemeren, nu is het publiek: Duikboot Festival krijgt een binnen-broertje. Op zaterdag 5 november vormt Electron in Breda de locatie voor de eerste editie. Op Duikboot Indoor Festival staan klinkende namen als Huxley, Space Dimension Controller, Abstract Division en Nuno dos Santos.Â
Er is een mainstage en een techno-stage. Andere artiesten die daar optreden zijn Stranger, Mikey Biemans, Joel Hemmen, Shoal en het inmiddels beproefde Brabantse back-to-back-duo Lucky Done Gone –Â Will Oirson.
Huxley
Huxley, alias Michael Dodman, mag de headliner heten van Duikboot Indoor Festival. De Brit vliegt inmiddels de wereld over met zijn mix van deep, tech, minimal en garage house en UK garage.
Zijn landgenoot Jack Hamill (Space Dimension Controller) doet ondertussen ook een aardig potje mee. Zijn mix van space disco, electro-funk en acid house zorgt ervoor dat hij een respecteerde dj in de underground dance  is.
Electron
Lange tijd moest Breda het zonder een culturele broedplaats doen. Tot vorig jaar. Electron opende haar deuren voor evenementen naast de kunstexposities die daar normaal gesproken alleen gehouden worden.
Het industriële karakter van de omgeving en de twee zalen maakt dat dit volgens XXL Events ‘de perfecte locatie’ voor Duikboot Indoor Festival is.
Check de event-page voor meer info.