Door het voorspelde slechte weer op Koningsdag verhuist Electric Orange naar het Beursgebouw in Eindhoven. Het evenement zou eigenlijk buiten tussen het Pullman Hotel en de Augustijnenkerk worden gehouden.
Organisatoren First Vision en Par-T behoeden de feestvierders zo voor een nat pak. De weersvoorspellingen voor Koningsdag zijn slecht. Het wordt koud en er is een reële kans op hagel, regen, onweer en mogelijk zelfs natte sneeuw.
>> Zie ook: Koningsdag – Waar zijn de feesten in Brabantse steden? <<
Show
Aan de show verandert niets. Het evenement duurt van 12:00 tot 23:00 uur, dezelfde dj’s draaien in het Beursgebouw en het evenement blijft gratis toegankelijk. Op Electric Orange draaien Yellow Claw, Sander van Doorn, Quintino, Sick Individuals, MOTi, LNY TNZ, Julian Jordan, Ferreck Dawn en Willem at Work.