Vaarwel kater, hallo nieuw weekend! Het is weer woensdag, dus breken we de week met onze weekendtips. Bart Elzendoorn, professioneel stuiterbal en huisspecialist der harde stijlen, wijst je iedere woensdag de weg naar de betere hardstyle- en hardcore-events. Omdat je agenda misschien al vol zit, geeft Bart je ook vast wat tips voor de week erop.
Darkraver vs Steve Sweet
Iedere twee maanden brengt Darkraver een bezoek aan M2 Eindhoven met zijn concept Darkraver vs Steve Sweet. Classics, freestyle, oldschool, early hardstyle en early rave: Eindhoven is vrijdag 20 november zeker de gekste!
Vrijdag 20 november van 22.00 uur tot 04.00 uur in M2 Eindhoven. Gratis entree.
Fuck the BPM
Breda beukt! Fuck the BPM is er eentje voor de liefhebbers van hardcore, frenchcore, terror, speedcore en industrial hardcore. Darkcontroller en Cryogenic zijn de headliners.
Zaterdag 21 november van 21.00 uur tot 04.00 uur in De Boulevard Breda. Tickets kosten 7,50 euro.
Angerfist Raise & Revolt
Angerfist komt met een nieuw album en dat moet gevierd worden. En waar kun je dat beter doen dan in Brabant? Nergens dus! De Champions League van de hardcore komt zaterdag 28 november naar de Brabanthallen in Den Bosch. Naast Angerfist zijn onder meer Partyraiser, Neophyte, Tha Playah en Mad Dog aanwezig.
Your Ultimate Time Out invites Sub Sonik
Met de tracks ‘Look At Me Now’ en ‘Go Fuck Yourself’ lanceerde Sub Sonik zich op indrukwekkende manier in de hardstyle scene. Hij stond al op grote evenementen al Defqon.1, Qapital, Intents Festival en Dominator. Nu is Time Out Gemert aan de beurt.
Zaterdag 28 november van 22.00 uur tot 05.00 uur in Time Out Gemert. Tickets kosten 8 euro.