Voor het vijfde jaar op rij keert REBELLiON op zaterdag 25 november terug in Sporthal Beekdal in Haaren. De lustrumeditie belooft harder dan ooit te worden.
Het indoorevenement van Rebirth Events, dat met Rebirth Festival jaarlijks het festivalseizoen opent, heeft sinds de oprichting al een rauw karakter. Liefhebbers van raw hardstyle wisten de voorgaande vier edities daarom steevast Haaren te vinden.
Tijdens de komende editie van REBELLiON staan een aantal battles op het programma. Zo draaien Warface en Killshot, E-Force en Delete, D-Sturb en Act of Rage back2back. Solo zien we Rebelion, Sub Zero Project (LIVE), Agressive Act (LIVE), Phuture Noize, Prefix & Density, Bass Chaserz en NSCLT achter de knoppen.
Tickets REBELLiON
De kaartverkoop is inmiddels van start gegaan. Tickets kosten 33,50 euro per stuk en zijn hier verkrijgbaar.