maandag, december 4, 2023

Krakers in Roosendaal krijgen tijd voor nog meer housefeest(en)

-

Home » Nieuws » Krakers in Roosendaal krijgen tijd voor nog meer housefeest(en)

De drie krakers aan de Ettenseweg in Roosendaal krijgen van de rechter nog meer tijd om feesten te geven. Hij doet binnen een week uitspraak en niet binnen 24 uur, zoals de eigenaar van het pand tijdens de zitting had gevraagd.
Het kortgeding diende donderdagochtend en mede-eigenaar Johan van Gils hoopte vrijdag het pand weer in te kunnen, om het te kunnen verhuren aan de nieuwe huurder, buuurman Tristar.

Echter, de rechter vindt dat er andere zaken zijn met een hogere prioriteit en zegt binnen een week uitspraak te doen. 

De krakers hebben het pand eind juni betrokken en hebben sindsdien al menig housefeest gegeven. Op donderdagmiddag 30 juli om 15.00 uur is er volgens advocaat Veldhuis een geluidsmeting gedaan en kwam er 45 decibel uit, terwijl 35 is toegestaan. De krakers hebben een hele wand ingericht met speakers en nu de uitspraak van de rechter nog even op zich laat wachten, hebben ze nog tijd voor een volgend teknofeestje.

Meld je aan voor de nieuwsbrief

en krijg elke week het laatste dancenieuws rechtstreeks in je mailbox!

Je kan je op ieder moment afmelden voor de nieuwsbrief door op de link onderaan de nieuwsbrief te klikken.
We gebruiken Mailchimp als ons e-mailmarketingplatform. Wanneer je op Subscribe drukt ga je er mee akkoord dat je informatie met Mailchimp wordt gedeeld.

Gerelateerd

SERIE RAVECULTUUR #3: Het coronavirus en de morele dilemma’s rond raves

De rave is terug van nooit weggeweest. En wordt publiekelijk verguisd zoals in de begintijd. Nu feesten en festivals...

SERIE RAVECULTUUR #1: De geschiedenis en het belang voor de dance

De illegale rave is terug van nooit weggeweest. En wordt publiekelijk verguisd zoals in de begintijd. Nu feesten en...