Afgelopen week was de Dutch Design Week (DDW) in Eindhoven. Tijdens de DDW draait het vooral om design en innovatie. Als kers op de taart is er onder de vlag van DDW Music ook muziek, maar niet zomaar muziek. Onder meer Baauer, Palmbomen II & Larry Gus stonden achter de draaitafels. Fotograaf Dick Rennings schoot onderstaande beelden.
Kom je van boven de rivieren en hoor je Dutch Design Week, dan denk je niet 1,2,3 aan muziek. Echter was het muzikale programma tijdens de week minstens zo tof.
>> Zie ook: Klyne: ‘Ons eerste album moet perfect zijn’ <<
Te veel namen!
Eigenlijk zijn het te veel namen om op te noemen, maar we willen je deze toch niet onthouden: Baauer, Klyne (met eigen avond in de Effenaar), Jeremy Loops, Woodie Smalls, Benjamin Francis, Larry Gus, GANZ, The Galaxy, Palmbomen II en vele anderen.
Niet alleen waren de artiesten de moeite waard, de locaties verdienen ook zeker een pluim.
>> Zie ook: Ganz: ‘Ik maak muziek niet voor publiek’ <<
Op maar liefst 12 verschillende locaties door Eindhoven kon je je nieuwe design danspasjes oefenen. Sommigen locaties waren zelfs multifunctioneel. Overdag design, in de avond en nacht muziek!
Tip: kom volgend jaar zeker een keer een kijkje nemen en trek je mooiste dansschoenen aan, want die ga je nodig hebben.