Meer dan 100 acts verdeeld over 9 stages en 4 hostings: Harmony of Hardcore pakt een jaar na het jubileum flink door. Nieuw dit jaar is de area die in het teken staat van Millennium Hardcore, een vurige wens van de bezoekers.
Organisator Par-T verwacht dit jaar 25.000 tickets te verkopen. De 3000 early bird tickets waren binnen één uur uitverkocht. Die tickets zijn verkocht aan mensen uit 19 verschillende landen.
In totaal staan 116 acts op de elfde editie van het hardcorefestival. Het thema is ‘The Symbol of the Ultimate Hardcore Feeling’. Op Harmony of Hardcore is hardcore in de breedste zin van het word vertegenwoordigd. De line-up is hier te vinden.
Festivalchart Award
Het festival eindigde in de Festivalchart Award op de vierde plek. Intents Festival eindigde op de eerste plek, WiSH Outdoor vijfde.