Gezelligheid kent geen tijd op Rebirth Festival, schreven we in aanloop naar de weekender in Haaren. Dat werd afgelopen weekend meer dan eens bewezen. Rebirth Festival was aan, het weer was perfect en de sfeer goed.Â
Het festivalterrein op de Raamse Akkers was intiem, maar gezellig. Brabants gezellig. Op zaterdag waren 4 area’s open en konden de partypeople kiezen tussen hardstyle, raw hardstyle, freestyle en early hardstyle. Enkele hoogtepunten waren de sets van Frontliner in Reactivate (early hardstyle), Adaro in Rebellion (raw hardstyle), Zany in Relish (freestyle) en Crypsis vs. Radical Redemption op de mainstage.
>> Zie ook: Rock The House #18 – Â Mix + interview NSCLT <<
Zondag was, in tegenstelling tot zaterdag, niet uitverkocht, maar dat mocht de pret niet drukken. Met de hosting van Puinhoop Kollektiv (Puinhoop Extravaganza) en het ‘feestcafé’ (Gezelligheid kent geen tijd) was het extreem gezellig. De mainstage was in handen van Frequencerz met de allereerste Medium Rare-hosting. Van Frequencerz naar Lamme Frans en van Puinhoop Kollektiv naar Henk Dissel: het kon allemaal op de zondag van Rebirth Festival.
Fotografen Michel van Rossum (Rossumedia), Vincent van den Boogaard en Richard Brunsveld  selecteerden 10 plaatjes voor ons.